Levné volání - VOIP

Voice over Internet Protocol (zkratkou VoIP) je technologie, umožňující přenos digitalizovaného hlasu prostřednictvím počítačové sítě. Tohoto protokolu se využívá pro telefonování prostřednictvím Internetu. Telefonování probíhá pomocí hlasové brány (VoIP Gateway) připojené na běžný telefon nebo pomocí IP telefonu. VoIP telefonie je výhodná pro volání do vlastní sítě nebo na jakýkoliv jiný VoIP telefon (voláte zdarma). Toto telefonování je také velmi výhodné pro volání na pevné linky, kde lze výrazně ušetřit. Neexistuje zde žadný fixní paušál, vše je řešeno dobíjením kreditu. S výhodou lze tento způsob komunikace využívat např. v případě firem s více pobočkami, které mohou pak vzájemně komunikovat s nulovými náklady.

Ve spolupráci s operátorem ha-vel internet s.r.o. jsme pro Vás připravili výhodnou nabídku služby ha-loo, která využívá možnosti snížit ceny za volání pro více klientů, kteří využívají jednoho partnera pro sprostředkování služeb.

Cenový výtah:
Čas Cena Kč/min
Volání v rámci ČR 7:00 - 19:00 0,80
Volání v rámci ČR 19:00 - 7:00 0,40
Hovory do sítě ha-loo mobil 0,50
Hovory do sítě mobilních operátorů ČR 1,00
Hovory v rámci sítě zdarma
Hovory do sítí CESNET, VOIPEX, NETWAY, 802.VOX zdarma


ceny jsou včetně DPH
tarifikace je 1+1, takže platíte jen za skutečně provolaný čas (např za 6 sec hovor do mobilní sítě zaplatíte pouze 10 haléřů)

Podrobnější ceník (jako dealer poskytujeme nižší ceny, formou vrácení části kreditu podle toho, jak naši aktuální měsíc zákazníci volají). Počáteční aktivační poplatek je 120 Kč, který můžete ihned provolat.

V praxi může dojít k těmto modelovým situacím. (pokaždé musí dojít k aktivačnímu poplatku)

  1. Nechci IP telefon ani VOIP bránu a přesto chci volat - lze volat přes softwarové programy (nutný mikrofon u PC), nebo vlastnit chytrý telefon (android apod.).
  2. Mám vlastní telefon a dokoupím si bránu např. zde.
  3. Nemám telefon, ale dokoupím si IP telefon např. zde.
  4. Využiji akce získaní IP telefonu za 1 kč. (Podmíněno koupí kreditu za 2699 Kč u operátora, není nutná aktivace za 120 Kč).
  5. Chtěl bych využívat starého telefonního čísla (O2) - poplatek cca 600 kč bez DPH a jedna z předchozích možností pro pořízení telefonu.

V poslední době máme nejlepší zkušenosti s VoIP zařízeními od firmy Linksys.

Pro registraci nás můžete kontaktovat nebo se můžete zaregistrovat sami zde s naším dealerským kódem. Rozdíl mezi cenami v ceníku na webu služby a našimi cenami je vyplácen formou vráceného kreditu na volání na konci každého měsíce. Pro využívání naší nabídky nemusíte být nutně učastníky naší sítě. Stačí jakékoliv vyhovující připojení k internetu. Po registraci máte zároveň dostupný kompletní přehled vašich volání.

Dobíjení kreditu je dostupné na této stránce: https://ha-loo.ha-vel.cz/dobit.php

IP telefon nebo VOIP gateway si můžete objednat přímo na bravonet.cz (v ceně je zahrnuta i konfigurace modelu). Stačí nás kontaktovat.

Telefonní čislo vám bude přiděleno pro Jižní Čechy ve formátu 389 771 xxx.